Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

ALOE FIRST

22,99 
Toto upokojujúce zloženie je vyrobené s použitím stabilizovaného aloe vera gélu z našich vlastných plantáží. Aloe First obsahuje aj včelí propolis a patentovanú zmes jedenástich účinných rastlinných extraktov.

ALOE SUNSCREEN

20,99 
Opalujte sa bez toho, aby vám škodlivé lúče slnka spôsobili poškodenie na vašej pokožke. Aloe Sunscreen obsahuje inovatívnu zmes opaľovacieho krému s vodeodolnou ochranou SPF 30 pred UVA a UVB lúčmi a navyše s upokojujúcou silou aloe.

ALOE VERA GELLY

17,99 
Aloe Vera Gelly hydratuje, ošetruje a upokojuje, takže je ideálny pre starostlivosť po opaľovaní a premasťovanie citlivých tkanív. Tento základný produkt zahŕňa silu aloe v jeho najčistejšej forme.

DOVOLENKOVÉ TRIO

59,99 
Dovolenkové trio sĺňa všetky vaše individuálne potreby. Zabezpečte si opálenú a zároveň zdravú pokožku s našimi kvalitnými výrobkami pred a po opaľovaní. Objednajte si ich ešte dnes a pripravte sa na oslnivú a bezstarostnú dovolenku plnú slnka a nezabudnuteľných zážitkov!

DX4 BODY BALANCING SYSTEM

135,99 
Začnite svoju wellness cestu so štvordňovým systémom Forever DX4. Pomôže vám opäť naštartovať telo a myseľ vďaka účinnej kombinácii krátkodobého pôstu, riadeného príjmu potravy a šiestich inovatívnych nových produktov, ktoré sú k dispozícii len v systéme Forever DX4. Pridali sme aj náš klasický Forever Aloe Vera Gel™, ktorý poskytne doplňujúcu podporu, ktorú budete potrebovať pri obmedzovaní svojho kalorického príjmu a pomôže vám dosahnuť vaše cieľe týkajúce sa životného štýlu.