V kategórií NÁPOJE sú vysoko koncentrované aloe vera gély rôznych príchutí, obsahujúce prírodné zložky, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a imunitný systém.
Pre udržanie optimálneho pitného režimu je tu pre vás prírodný bylinkový čaj a na povzbudenie máme nápoje s pridanou energetickou hodnotou.

Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

ALOE BLOSSOM HERBAL TEA™

22,87 
Náš bylinkový nízkokalorický čaj bez kofeínu Aloe Blossom Herbal Tea je vašou vstupenkou na cestu upokojujúceho relaxu. Oddýchnite si, vyložte si nohy a nechajte denný tlak ustúpiť. Vychutnávajte si pikantnú arómu zázvoru a škorice vyváženú jemnými sladkými tónmi harmančeka a pomarančovej kôry.Pridanie kvetov aloe robí z tohto čaju skutočne výnimočný zážitok kedykoľvek počas dňa, či už ľadový alebo horúci. Svojím obsahom rastlín a bylín podporuje program chudnutia.

FAB – FOREVER ACTIVE BOOST

4,55 
Chutí skvele a obsahuje patentovanú zmes bylín a živín. Predovšetkým má vysoký obsah vitamínov B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Medzi ďalšie živiny patrí niacín a kyselina pantoténová. Prispieva k normálnej duševnej výkonnosti.

FAB X -FOREVER ACTIVE BOOST™

4,55 
FAB X, prirodzene ochutený lahodnými bobuľovými podtónmi, má všetky výhody bežného FAB, ale bez kalórií, sacharidov alebo cukru. Tento bezkalorický energetický nápoj obsahuje vitamíny a živiny a je ideálny pre tých, ktorí radi športujú.

FOREVER ALOE BERRY NECTAR™

34,12 
Vychutnajte si dávku brusníc, sladkého jablka a vitamínu C. Tieto úžasné ingrediencie, plus 90,7% čistý gél z aloe vera z vnútorných listov robí z Forever Aloe Berry Nectar silnú voľbu.Pomáha udržiavať zdravie vášho imunitného systému, zachováva hladiny prirodzenej energie, a ktorý podporuje zdravý urinárny systém.

FOREVER ALOE MANGO

34,12 
Do nášho najnovšieho gélového nápoja z aloe vera sme pridali tropický nádych! Zažite dokonalé spojenie 86% aloe vera a prírodného mangového pyré s Forever Aloe Mango. Pomáha tráveniu a vstrebávaniu dôležitých živín a posilňuje imunitný systém.

FOREVER ALOE PEACHES

34,12 
Jemný a svieži nápoj, ktorý je obohatený o 84,3 % čistého aloe vera s broskyňovým pyré a vitamínom C. Skvelý pomocník pri trávení, ktorý pomáha podporovať imunitné funkcie a zdravie pokožky.

FOREVER ALOE PEACHES™ MINI (12 KS)

11,40 136,48 
Super MINI (cestovné) balenia! Obsahuje 84,5% aloe vera, pomáha vstrebávaniu živín, podporuje trávenie a imunitný systém a udržiava prirodzené úrovne energie

FOREVER ALOE VERA BERRY NECTAR™ MINI (12 KS)

11,40 136,48 
Super MINI (cestovné) balenia! Obsahuje 90,7% aloe vera, podporuje trávenie vstrebávanie živín a imunitný systém, zložka brusníc podporuje zdravý urinálny systém

FOREVER ALOE VERA GEL™

34,12 
Predstavte si, že rozkrojíte list aloe a konzumujete gél priamo z rastliny. Náš Aloe Vera Gél je k tomu skutočne blízko, môže sa pochváliť 99,7% čistého aloe z vnútorných listov, ktorý je s láskou ručne extrahovaný, aby ste mohli zažiť skutočnú silu prírody. Pomáha vstrebávaniu živín, podporuje trávenie a imunitný systém.

FOREVER ALOE VERA GEL™ MINI (12 KUSOV)

11,40 136,48 
Super MINI (cestovné) balenia! Obsahuje 99,7% aloe vera, pomáha vstrebávaniu živín, podporuje trávenie a imunitný systém

FOREVER FREEDOM

49,74 
Prebuďte sa a rozhýbte svoj deň s týmto osviežujúcim gélom z aloe s pomarančovou príchuťou. Forever Freedom obsahuje všetky výhody nášho čistého gélu. Pridaný glukosamín, chondroitín a MSM podporuje mobilitu, pomáha udržovať zdravé kĺby a chrupavky.

TRIPACK – ALOE COMBO

102,36 
Super veľké rodinné balenie! Tento gél na pitie sa môže pochváliť gélom z aloe z vnútorných listov, ktorý je s láskou ručne extrahovaný, aby ste mohli zažiť skutočnú silu prírody.