Kategória ESENCIÁLNE OLEJE je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú prírodné riešenia na zlepšenie svojho zdravia a pohody.V ponuke nájdete prírodné oleje, ktoré majú silné aromatické, blahodárne účinky a liečivé vlastnosti. Esenciálne oleje sa extrahujú zo starostlivo vybraných plodín, predovšetkým pomocou parnej destilácie a lisovania za studena. Pri výbere sa informujte o použití esenciálnych olejov, vrátane ich účinkov a bezpečnostných opatrení pri používaní.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

FOREVER ESSENTIAL OIL – COMBO PACK

99,66 
Forever Essential Oils využíva to najlepšie z prírody na prebudenie vašich zmyslov pomocou čistých, účinných ingrediencií.

FOREVER ESSENTIAL OILS – DEFENSE (OCHRANA)

32,66 
Esenciálny olej používa to najlepšie z prírody na prebudenie vašich zmyslov pomocou čistých, účinných ingrediencií. Forever Essential Oils Defense je zmes siedmich najkvalitnejších terapeutických olejov zo šiestich krajín sveta. Silný buket čistého korenia, citrusov a bylín. Zmes ponúka teplú, korenistú a zároveň jemne sladkú vôňu.

FOREVER ESSENTIAL OILS – LAVENDER (LEVANDUĽA)

31,75 
Ponorte sa do pokojnej aromaterapie najčistejšieho prírodného levanduľového oleja, ktorý upokojuje, uvoľňuje a upokojuje.

FOREVER ESSENTIAL OILS – LEMON (CITRÓN)

18,14 
Prebuďte svoje zmysly výraznou sviežou vôňou citrusov a zažite to najlepšie, čo príroda ponúka. Forever Essential Oils Lemon poskytuje silné esenciálne oleje, ktoré osviežujú, dodávajú energiu, povzbudzujú a revitalizujú.

FOREVER ESSENTIAL OILS – PEPPERMINT

22,08 
Vychutnajte si sviežu vôňu mäty piepornej. Náš esenciálny olej určite povzbudí vaše zmysly ochladí, osvieži, povzbudí ale i podporí prečistenie mysle.