VITAJTE!

Teší ma, že ste zavítali na moje stránky. Verím, že dokážem pomôcť aj Vám.

„Lekár lieči, príroda uzdravuje. Preto sa o svoje telo dobre staraj, je to jediné miesto kde budeš žiť do konca života.“

Kto som?

Som zdravotná sestra srdcom a dušou a k tomu aj vášnivá cestovateľka. Už od útleho detstva som túžila pomáhať ľuďom v rôznych oblastiach života. Svoj sen som si splnila a každý deň rôznymi formami zabezpečujem starostlivosť o druhých ľudí v práci i mimo nej. Riadim sa heslom: „Život treba žiť a nie prežívať“ a preto si užívam každú chvíľu života a robím to čo ma baví a napĺňa.

Životný smer

Už ako 4 ročné dievčatko som sa dostala na operáciu kĺbu. Byť pol roka pripútaná na lôžku v tomto veľmi skorom veku vo mne zanechalo hlbokú stopu. Už na základnej som sa od prvého stupňa zúčastňovala súťaží  prvej pomoci a na druhom stupni aj súťaži v civilnej ochrane.

Smer, ktorým sa chcem v živote uberať mi bol jasný. Vyštudovala som Strednú zdravotnícku školu a  začala m pomáhať ľuďom, často v ich najťažších chvíľach života. Po jej ukončení som pokračovala na vysokej škole v odbore urgentná zdravotná starostlivosť. Byť záchranárkou bolo mojím detským snom. Moje zdravotné problémy ma v tom značne obmedzovali a nedovolili mi túto prácu po ukončení štúdia vykonávať. Preto som vyštudovala ešte odbor ošetrovateľstvo.

Zdravotné problémy & sila prírody

Už v mladom veku sa moje zdravie začalo rýchlo zhoršovať. K problém s chrbticou sa pridali aj bolesti kĺbov. Každý podrep, pohyb do schodov či kopca bol pre mňa utrpením.

I napriek veľkej snahe lekárov sa môj stav nezlepšoval a štandardná liečba neprinášala očakávané výsledky. V snahe vyhnúť sa operácií som začala vyhľadávať iné možnosti. Úľavu som našla v sile prírody! Za krátku dobu som sa opäť tešila nie len z pohybu, ale aj zo zlepšenia celkového stavu.

Pomôžem aj vám!

Skúsenosti zdravotníčky aj zvládnutie vlastných zdravotných problémov mi otvorili výnimočnú cestu pomáhania druhým. Pomáham ľudom eliminovať zdravotné problémy a čeliť im vďaka sile prírody..

Pretože pochopenie  základných princípov zdravia, dokáže nielen ušetriť horibilné sumy, ktoré nechávate v lekárni, ale aj získať opäť radosť do života, jasnú myseľ a psychickú pohodu.

Štúdium

Stredná zdravotnícka škola, Erazmus v Holandsku

2003-2007

Urgentná zdravotná starostlivosť (zdravotnícky záchranár) na Prešovskej Univerzite v Prešove, Erazmus v Kladne,ČR

2007-2010

Univerzita Komentského v Bratislave, špeciálna pedagogika sluchovo postihnutých

2010-2011

Krízový manažment, odbor Civilní nouzová připravenost, Jihočeská univerzita v Českých Budejoviciach,Erazmus v Petrohrade

2011-2013

odbor ošetrovateľstvo, Bc. na vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Skalici

2014-2017

odbor ošetrovateľstvo, Mgr. na vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave

2018-2022

Momentky zo života

Kariéra

práca cez letné prázdniny na internej ambulancii v Kladne

2004-2007

metabolická jednotka- interné oddelenie v Popradskej nemocnici

2014

intenzívna domáca starostlivosť v Rakúsku a momentálne od 2018 v Nemecku

2015
VZDELÁVANIE NIKDY NEKONČÍ!

Tréningy & certifikáty

  • 2019 – TTTC – Tactical Combat Casualty care- Combat Lifesaver, (certifikát CLS  )
  • 2019 – kurz SM systém  – úvod do metódy SPS I-IV.
  • 2019 – kurz prvej pomoci v Nemecku
  • 2020 – NLP Premier practitioner
  • 2021 – NLP master